با حضور رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا؛ از برگزیدگان قرآنی تیپ 116 تجلیل شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  http://www.aja.ir/portal/picture/

  مراسم تجلیل از دست اندرکاران قرآنی تیپ 116 شهید صفوی قزوین با حضور رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا، فرماندهان و کارکنان این تیپ برگزار شد.  رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در این مراسم گفت: امروز مهمترین چالشی که در جهان اسلام وجود دارد اسلام هراسی و ایران هراسی است، بشر در طول تاریخ گمشده ای به نام آرامش دارد و هرکس که سلب آرامش کند همه از او می گریزند.

  حجت الاسلام صالحی نسب امنیت کشور را بسیار پایدار دانست و افزود: امروز امنیت کشور را مدیون نیروهای مسلح و تلاش لحظه به لحظه ی آن ها هستیم، اگر مجاهدانی همچون مدافعان حرم نبودند اکنون باید در کشورمان با متجاوزین و داعشیان می جنگیدیم.
  وی در ادامه خاطرنشان کرد : اگر جامعه و خانواده ای بخواهد آرامش داشته باشد باید به سه موضوع توجه کافی داشته باشد که عبارت است از : انتظارات باید مطابق با واقعیت باشد، امر محال را از خداوند درخواست نکنیم ، در سطح اقتصادی خود را با دیگران مقاسه نکنیم.
  حجت الاسلام صالحی نسب تصریح کرد: خداوند نعمت های زیادی به انسان عطا کرده که باید قدر آنها را دانست و مهمترین آنها نعمت سلامتی برای هر انسان است.
  گفتنی است که تیپ 116 شهید صفوی قزوین در عرصه فعالیت های قرآنی و نمازآموزی موفق به کسب رتبه برتر در سطح یگان های نزاجا شده است که در پایان این مراسم از دست اندرکاران قرآنی ،حافظان و اساتید قرآنی تجلیل به عمل آمد.
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 22 تير 1396 ساعت: 23:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها